Informační portál sportovních a rozvojových aktivit
na Valašsku - Horním Vsacku

 
Cykloturistika
Turistika
Letní sporty
Zimní sporty
Kultura
Ostatní informace
 

POČASÍ

Numerická předpoveď počasí
na Valašsku pro následující
čtyři dny.

 

+ KOMPLETNÍ INFORMACE O POČASÍ

Noční přejezd Javorníků a Vsetínských vrchů

Termín konání: 18. července 2008
Akci „Noční přejezd přes Javorníky  a Vsetínské vrchy“, pořádala
Valašská rekreologická, o.s. ve spolupráci s mikroregionem Valašsko-Horní Vsacko a dobrovolnými členy Horské služby ČR, o.s – okrskem Kohútka .
Tato dobrovolná vyjížďka na kolech po zajímavých místech regionu Valašska  proběhla v plánovaném termínu 18.7.2008 a byla jednou ze závěrečných akcí Dnů horské cyklistiky na Valašsku.
 
Průběh akce:
Po vyjetí vlakem ze Vsetína do Velkých Karlovic se účastníci vydali na náročný výjezd na Kasárně (SR), dále se pokračovalo směrem na horské středisko Kohútka. Na trati se zastavili v místě Ztracenec, kde proběhl výklad o historii Valašska a byla využita nově vybudovaná rozhledna k výhledu do krajiny a to jak na Slovensko, tak i na ČR.
Účastníci dojeli na Kohútku ve 22.30. hod a po občerstvení  se vydali do Nového Hrozenkova, kde se skupina  rozdělila na vsetínskou a Karlovskou
větev a všichni šťastně dorazili do svých domovů.
 
Pro obyvatele nejen Valašska, ale i celého Zlínského kraje nabízíme využití volného času a zároveň touto akci  chceme podpořit rozvoj MTB cyklistiky. Akce by měla  být tradiční a měla by se v budoucnu každoročně opakovat.
 

Fotogalerie (6)

 
 
 
 
 

PARTNEŘI

  • SVHV
  • SVHV
  • SVHV
  • SVHV
  • SVHV
 

    © 2005 - 2014 veškerá práva vyhrazena
Sdružení Valašsko-Horní Vsacko