Informační portál sportovních a rozvojových aktivit
na Valašsku - Horním Vsacku

 
Cykloturistika
Turistika
Letní sporty
Zimní sporty
Kultura
Ostatní informace
 

POČASÍ

Numerická předpoveď počasí
na Valašsku pro následující
čtyři dny.

 

+ KOMPLETNÍ INFORMACE O POČASÍ

Turnaj mikroregionů

Koncem dubna uspořádal Obecní úřad v Zašové volejbalový turnaj mikroregionů okresu Vsetín ve volejbale, kterého se zúčastnilo celkem šest družstev.

Na pomyslnou startovní čáru se v zašovské sportovní hale postavily týmy měst Vsetína, Valašského Meziříčí a Rožnova a dále mikroregionu Rožnovsko, Valašskomeziříčsko – Kelečsko a samozřejmě Valašsko – Horní Vsacko, za který nastoupili zástupci obcí od Hovězí po Velké Karlovice. Kapitánem týmu byl starosta Velkých Karlovic Miroslav Koňařík a dále hráli projektový manažer mikroregionu Roman Kalabus, starosta Hovězí Antonín Koňařík, místostarosta Hovězí Josef Zvěřina, šéfredaktor Karolinského zpravodaje Antonín Šiška a něžné pohlaví zastupovala bývalá vsetínská volejbalistka Daniela Sláčiková z Hovězí.

Přestože se jednalo o tzv. „srandamač“, některé týmy nastoupily posíleny o několik aktivních volejbalistů, a řevnivost především mezi Rožnovem Vsetínem a Valašským Meziříčím byla na palubovce víc než zřejmá. Tato družstva také v uvedeném pořadí obsadila stupně vítězů a tým Horního Vsacka po dvou prohrách a třech remízách skončil celkově pátý.

(aš)

 
 
 

PARTNEŘI

  • SVHV
  • SVHV
  • SVHV
  • SVHV
  • SVHV
 

    © 2005 - 2014 veškerá práva vyhrazena
Sdružení Valašsko-Horní Vsacko